© Nyrkkeilyn SM-kilpailut 2019

Yhteystiedot: nyrkkeilynsmkilpailut@gmail.com

  • Nyrkkeilyn SM-kilpailut Facebook
  • Nyrkkeilyn SM-kilpailut Instagram
  • Nyrkkeilyn SM-kilpailut YouTube

URHEILIJAT

SM-kilpailuihin ilmoittautuminen on päättynyt. Kilpailuissa nyrkkeilee 87

 

Otteluparien arvonta suoritettiin keskiviikkona 20.3.2019. Lähetyksen voit katsoa jälkikäteen Nyrkkeilyn SM-kilpailujen viralliselta YouTube-kanavalta. Linkki arvontalähetykseen: https://www.youtube.com/watch?v=dcL-rl2draU

YHTEISTYÖKUMPPANIT:

FH vektorilogo.png
tammerbitumi_logo_edited.png
securitas-vector-logo.png
hltech_logo_color 1.jpg
apolloliveclub-logo-2.png
Remonttiset_logo.png
pivo-logo-teal.png
Boogeyman banderolli 1000x300.png
TR_2016_ensisijainen_logo.png
Naiset 48 kg

Riikka Väärälä

Raahen Nyrkkeilijät

Valmentajat: Jouni Sipola

Ottelut: 21

Meriitit: SM-hopea 2018

Biisi: Vicky Rosti, Sata salamaa

Noora Kirppu

Helsingin Tarmo

Valmentajat: Marko Metz, Ossi Soverila​

Ottelut: 54

Meriitit: SM-hopea 2017 ja 2016, SM-pronssi 2018 ja 2014, Golder Girl kulta 2015

Biisi: Britney Spears, Hit me baby one more time

Satu Lehtonen

Akaan Isku

Valmentajat: Juho Haapoja

Ottelut: 79

Meriitit: SM-kulta 2014-2018, SM-pronssi 2013, PM-kulta 2019, 2018 ja 2016, PM-hopea 2017, PM-pronssi 2016, Sparkassen cup kulta 2017, Queens cup hopea 2016, EM-edustus 2016

Biisi: Kirka, Hetki lyö

Naiset 51 kg

Laura Myllymäki

Oulun Nyrkkeilyseura

Valmentajat: Kalle Tolonen, Jarmo Kalamäki

Ottelut: 19

Meriitit: SM-pronssi 2017

Biisi: Rammstein, Ich Will

Mia Salokannel

Turun Teräs

Valmentajat: Tom Heiskanen, Mikko Rantala

Ottelut: 31

Meriitit: SM-hopea 2018 ja 2016, Ruskaturnaus kulta 2016, Ruskaturnaus pronssi 2018, Ruotsi-Suomi -maaottelu 2016

Biisi: Apulanta, Mato

Fatma Hajizadeh

Rovaniemen Reipas

Valmentajat: Osmo Pähti​

Ottelut: 61

Meriitit: SM-kulta 2018 ja 2017, SM-pronssi 2016 ja 2015, Ruskaturnaus kulta 2018 ja 2017, Anatoli Bredov Boxing Tournament kulta 2017 ja 2016.


Biisi: Enur ft. Natasja Calabria, 2007 /disco- walking in the sun

Naiset 54 kg

Leena Kolari

Savate Club

Valmentajat: Ray Medel, Kai Setälä

Ottelut: 10

Meriitit: SM-hopea 2018

Biisi: Pantera, Walk

Maria Mehtälä

Tampereen Voimailuseura

Valmentajat: Maarit Teuronen

Ottelut: 6

Meriitit: -

Biisi: Wale - Pretty Girls (Benny Benassi Remix)

Anna Jutila

Helsingin Tarmo

Valmentajat: Marko Metz, Ossi Soverila

Ottelut: 17

Meriitit: SM-pronssi 2018, Golden Girl hopea 2019

Biisi: Eminem, Without me

Jonna Hakkarainen

Lahden Laaki

Valmentajat: Juha Riikonen

Ottelut: 12

 

Meriitit: A-junioreiden Suomen mestari 2018, Pirkka-turnauksen voittaja 2018, HSK Box Cupin hopeamitalisti 2018

 

Biisi: Sunrise avenue, I help you hate me

Tia Nyholm

Viipurin Nyrkkeilijät

Valmentajat: Risto Heinonen

Ottelut: 8

 

Meriitit: -

 

Biisi: Gogol Bordello, Not a crime

Naiset 57 kg

Eeva Lätti

Oulun

Kehäkerho

Valmentajat: Taisto Alatalo, Mikael Perhomaa

Ottelut: 22

Meriitit: -

Biisi: Brother Firetribe, Going out with a bang

Serwa Abdulmohammadifar

Tampereen Voimailuseura

Valmentajat: Askar Sarsenbayev​

Ottelut: 23

Meriitit: SM-hopea 2017, 2016

Biisi: Bandida, Seksikäs suklaa

Riikka Niemi

Tampereen Voimailuseura

Valmentajat: Maarit Teuronen​

Ottelut: 26

Meriitit: SM-pronssi 2018, 2017

Biisi: Queen, The show must go on

Marjut Lausti

Tampereen Työväen Nyrkkeilijät

Valmentajat: -

Ottelut: 167

Meriitit: SM-kulta 2006, 2010 ja 2014-2018, SM-hopea 2005, kuusi SM-pronssia, PM-kulta 2017, PM-hopea 2018, GeeBee-turnaus hopea 2015

Biisi: Little Big, Skibidi

Jenni Karjalainen

Helsingin Tarmo

Valmentajat: Marko Metz, Ossi Soverila

Ottelut: 23

Meriitit: SM-pronssi 2018 ja 2011

Biisi Bob Dylan, Hurricane

Elina Turunen

Kuopion Riento

Valmentajat: Antti Pelli

Ottelut: 34

Meriitit: maaotteluvoitto 2016

Biisi: Esa Pakarinen, Lentävä kalakukko

Naiset 60 kg

Naiimo Bulhan

Lohjan Nyrkkeilykerho

Valmentajat: Risto Lindstedt, Juha Huttunen ja Kimmo Ahmaoja

Ottelut: 5

Meriitit: -

Biisi: Roy Jones jr., Can't be touched

Anni Viantie

Lahden Kaleva

Valmentajat: Kari Korhonen, Mergim Shala, Teemu Lindqvist

Ottelut: 70

Meriitit: SM-kulta 2017 ja 2016, SM-hopea 2018 ja 2015, SM-pronssi 2014, PM-kulta 2016

Biisi: Rolling Stones, As tears go by

Mira Potkonen

Tampereen Voimailuseura

Valmentajat: Maarit Teuronen

Ottelut: 228

Meriitit: SM-kulta 2009-2015 ja 2017-2018, EM-kulta 2018, Olympiapronssi 2016, MM-pronssi 2016, EM-hopea 2016, EU mestaruus 2017, EU pronssi 2013, 2011 ja 2010, PM-kulta 2015-2018 ja 2012, lukuisia turnausvoittoja mm. Tammer, GeeBee, Strandja, Feliks Stamm

Biisi: Tik Tak, Sankaritar

Naiset 64 kg

Tiina Hahl

Heinolan Voimailijat

Valmentajat: Arto Tasanen, Kari Korhonen​

Ottelut: 73

Meriitit: SM-kulta 2011, SM-hopea 2018, 2010 ja 2009, SM-pronssi 2017, PM-hopea 2011, EU-pronssi 2011

Biisi: Bad Wolves, Zombie

Kristel Väin

Tampereen Voimailuseura

Valmentajat: Askar Sarsenbayev​

Ottelut: 5

Meriitit: -

Biisi: -

Noora Heiskari

Joutseno Boxing Club

Valmentajat: Ville Mustonen, Teppo Laine, Juha Mykkänen

Ottelut: 44

Meriitit: SM-hopea 2017, SM-pronssi 2018 ja 2016, Riga Ladies Boxing Cup pronssi 2019, Golden Girl Championship pronssi 2019, Ruskaturnaus kulta 2017

Biisi: The locan band, Untouched

Anette Valtanen

Helsingin Tarmo

Valmentajat: Marko Metz, Ossi Soverila

Ottelut: 38

Meriitit: SM-kulta 2018, SM-hopea 2017, GeeBee-turnaus pronssi 2018, Golden Girl kulta 2017

Biisi: Sia, Never give up

Erika Tarvainen

Riihimäen Kehä-Ketut

Valmentajat: Harri Markus

Ottelut: 67

Meriitit: SM-kulta 2016, SM-hopea 2014 ja 2015, SM-pronssi 2013, PM-pronssi 2015

Biisi: -

Emilia Orava

Riihimäen Kehä-Ketut

Valmentajat: Harri Markus, Pasi Laukkanen​

Ottelut: 8

Meriitit: -

Biisi: Elastinen, Eteen ja ylös

Naiset 69 kg

Anu Lammi

Helsingin Tarmo

Valmentajat: Marko Metz, Ossi Soverila

Ottelut: 45

Meriitit: SM-pronssi 2017 ja 2016, GeeBee-turnaus pronssi 2019, Ruskaturnaus hopea 2017

Biisi: Rammstein, Du hast

Tiina Peltonen

Tuusulan Nyrkkeilyseura

Valmentajat: Vesa Korpaeus, Marco Rahumets

Ottelut: 6

Meriitit: Golden Girl -turnaus kulta 2019

Biisi: Iron Maiden, The Trooper

Elina Gustafsson

Helsingin Tarmo

Valmentajat: Joni Turunen, Marko Metz​

Ottelut: 91

Meriitit: SM-kulta 2018, 2016, 2015, 2013, SM-hopea 2014, EM-kulta 2018, MM-pronssi 2016, PM-kultaa 2018, 2017, 2016, 2015. GeeBee-kultaa 2019


Biisi: E-Type - Here I go again

Emma Kirjokivi

Väkevä Boxing Team

Valmentajat: Janne Mattila, Sofia Raejärvi


Ottelut: 5

 

Meriitit: -

 

Biisi: Five Finger Death Punch - Trouble

Naiset 75 kg

Lilli Ahlstedt

Helsingin Tarmo

Valmentajat: Jari Pehkonen, Marko Metz

Ottelut: 28

Meriitit: SM-pronssi 2017, , HSK Box Cupin hopea 2018, PM-pronssi 2019

Biisi: Pink, So what

Laura Tervo

Borgå Boxing

Valmentajat: Miika Forsström

Ottelut: 6

Meriitit: -

Biisi: Chase & Status, No problem

Elina Huttunen

Kokkolan Veikot

Valmentajat: Bo-Erik Sandkulla

Ottelut: 20

 

Meriitit: SM-kulta 2016 ja 2017

Biisi:Cheek feat. Diandra, Fiiliksissä

Jenni Kiili

Turun Jyry

Valmentajat: Markku Kiili

Ottelut: 20

 

Meriitit: SM-hopea 2015

 

Biisi: Pantera, Walk

Julia Kavander

Väkevä Boxing Team

Valmentajat: Janne Mattila, Sofia Raejärvi


Ottelut: 11

 

Meriitit: SM-pronssi 2018

 

Biisi: Turmion Kätilöt, Teurastaja

Miehet 52 kg

Shirahmad Hasami

Savate Club

Valmentajat: Ray Medel

Ottelut: 5

Meriitit: -

Biisi: -

Miehet 60 kg

Taha al Mahdi

Kirkkonummen Nyrkkeilykerho

Valmentajat: Amin Asikainen, Said Lachi

Ottelut: 14

Meriitit: SM-pronssi 2018

Biisi: Roy Jones jr., Can't be touched

Jesse Pihkola

Lahden Kaleva

Valmentajat: Kari Korhonen, Mergim Shala, Teemu Lindqvist

Ottelut: 49

Meriitit: -

Biisi: Led Zeppelin, Rock N' Roll

Azizullah Shirzad

Tampereen Voimailuseura

Valmentajat: Askar Sarsenbayev

Ottelut: 6

Meriitit: -

Biisi: -

Jesse Vanhanen

Helsingin Tarmo

Valmentajat: Marko Metz, Ossi Soverila

Ottelut: 14

Meriitit: HSK Boxing Cup kulta 2017, Ruskaturnaus pronssi 2018

Biisi: Stevie Wonder, Superstition

Kerim Kadyrov

Helsingin Tarmo

Valmentajat: Juha Honka, Marko Metz

Ottelut: 36

Meriitit: Nuorten SM-kulta 2018, 2017 ja 2016

Biisi: Michael Jackson, Thriller

Lassi Rissanen

Kuopion Riento

Valmentajat: Antti Pelli

Ottelut: 35

Meriitit: Nuorten SM-kulta 2017

Biisi: Esa Pakarinen, Lentävä kalakukko

Mergim Kryeziu

Ylä-Tikkurilan Kipinä

Valmentajat: Jukka Alanko, Petri Kananen

Ottelut: 14

Meriitit: A-junioreiden SM-hopea 2017​

Biisi: 6ix9ine, Stoopid

Santeri Kemppainen

Kalvolan Isku

Valmentajat: Esko Koljonen, Timo Siltala
 

Ottelut: 31

Meriitit: SM-pronssi 2018
 

Biisi: Nipsey Hussle, Hussle & Motivate

Mikael Syrjä

Ringside Gym

Valmentajat: Pekka Mäki, Ricardo Morales
 

Ottelut: 8

 

Meriitit: -


Biisi: Vanilla Ice, Ice ice baby

Arslan Khataev

Porvoon Nyrkkeilyseura

Valmentajat: Karre Anttonen
 

Ottelut: 126
Meriitit: SM-kulta 2018 ja 2017, Nuorten SM-kulta 2016, 2015, 2013, 2012. GeeBee-turnaus kulta 2019, Alle 22-vuotiaiden EM-kisojen 6. 2018, aikuisten EM-kilpailujen 9. sija 2018 ja 2017, nuorten EM-pronssi 2015, nuorten PM-kulta 2016 ja 2015.


Biisi: Conroy Smith, Dangerous (Joyride Riddim)

Miehet 64 kg

Niazz Ahmadi

Tampereen Voimailuseura

Timo Liljeroos

Helsingin Tarmo

Samuel Oporta Turun Urheiluliitto

Valmentajat: Askar Sarsenbayev

Ottelut: 151

Meriitit: SM-kulta 2016, SM-hopea 2018, SM-pronssi 2017, 2015, 2013 ja 2012, PM-hopea 2013, Tammer Turnaus hopea 2013, Tammer Turnaus pronssi 2017, 2015 ja 2014

Biisi: Kid Ink, Ready 4 war

Valmentajat: Marko Metz, Ossi Soverila

Ottelut: 54

Meriitit: SM-pronssi 2018, 2016, 2014 ja 2013, PM-pronssi 2015

Biisi: Flogging Molly, Drunken Lullabies

Valmentajat: Jouni Järvinen

Ottelut: 20

Meriitit: SM-pronssi 2016

Biisi: Eino Antiwäkki, Musta leski (instrumentaali)

Rami El Jahiri

Borgå Boxing

Valmentajat: Miika Forsström

Ottelut: 13

Meriitit: -

Biisi: Ozzy Osbourne, Hellraiser

Sauli Putkonen

Someron Voima

Valmentajat: Kimmo Korpi-Seppälä

Ottelut: 24

Meriitit: SM-pronssi 2009 ja 2010

Biisi: Danny, seitsemän kertaa seitsemän

Karrar Hleill

Kirkkonummen Nyrkkeilykerho

Valmentajat: Amin Asikainen, Joni Turunen, Said Lachi​

Ottelut: 24

Meriitit: SM-pronssi 2018 ja 2017

Biisi: -

Nuteh Toe Usansuu

Ringside Gym

Valmentajat: Pekka Mäki, Ricardo Morales​

Ottelut: 20

Meriitit: -

Biisi: Prodigy, Breathe

Psdkmohanad Hussein Hämeenlinnan kisa

Valmentajat: Antero Kainulainen

Ottelut: 10

 

Meriitit: SM-pronssi 2017

 

Biisi: -

Miehet 69 kg

Aydin Behruz

Oulun Kehäkerho

Valmentajat: Taisto Alatalo, Mikael Perhomaa

Ottelut: 42

Meriitit: SM-hopea 2017, SM-pronssi 2016, Ruska-turnaus pronssi 2018 ja 2017

Biisi: ACDC, Hells Bells

Abdifatah Bulhan

Lohjan Nyrkkeilykerho

Valmentajat: Risto Lindstedt, Juha Huttunen ja Kimmo Ahmaoja

Ottelut: 6

Meriitit: -

Biisi: Roy Jones jr., Can't be touched

Mikko Niemi

Lahden Kaleva

Valmentajat: Kari Korhonen, Mergim Shala, Teemu Lindqvist

Ottelut: 83

Meriitit: SM-hopea 2016 ja 2011, SM-pronssi 2015, 2013 ja 2010, GeeBee-turnaus hopea (B-lohko) 2015

Biisi: Led Zeppelin, Immigrant song

Tommi Kalliomäki

Porin NMKY

Valmentajat: Marko Pennanen, Lasse Seppälä

Ottelut: 53

Meriitit: SM-pronssi 2017

Biisi: J. Cole, Middle child

Karri Lohi

Kalvolan Isku

Valmentajat: Esko Koljonen, Timo Siltala

Ottelut: 20

Meriitit: -

Biisi: Godsmack, Eye of the storm

Tarmo Virolainen

Akaan Isku

Valmentajat: Raimo Sinkkonen

Ottelut: 12

Meriitit: -

Biisi: In Flames - The Truth

Atte Niskakoski

Reisjärven Voima

Valmentajat: Joni Hirviniemi, Aki Pennanen, Mikael Puurula​

Ottelut: 37

Meriitit: Nuorten SM-pronssi 2018

Biisi: Volbeat, Lola Montez

Ahmed Ali

Someron Voima

Valmentajat: Kimmo Korpi-Seppälä, Ari Hieta​

Ottelut: 21

Meriitit: A-junioreiden SM-pronssi 2018, Olympiakinnas kulta Tarto 2018

Biisi: Bazanji, Fed up

Rasmus Bergman

Stadi Boxing

Valmentajat: Janos Koikkalainen, Risto Kopra, Erkki Koskinen​

Ottelut: 70

Meriitit: SM-hopea 2017, nuorten SM-kulta 2016, GeeBee-turnaus (B-lohko) kulta 2017, aikuisten EM-edustus 2017, nuorten EM-edustus 2016

Biisi: MC Hammer, U can't touch this

Jamil Mahdi

Ringside Gym

Valmentajat: Pekka Mäki, Ricardo Morales​

Ottelut: 15

Meriitit: -

Biisi: Prodigy, Firestarter

Miehet 75 kg

Santeri Laine

Kauhajoen Kamppailu-Urheilijat

Valmentajat: Allan Grönfors

Ottelut: 80

Meriitit: SM-kulta 2017, GeeBee-turnaus kulta (B-lohko) 2017, Ruskaturnaus kulta 2018, Ruskaturnaus hopea 2017, Tammerturnaus hopea 2018.

Biisi: Klamydia, Pohjanmaalla

Safeen Akreyi

Lahden Kaleva

Mico Hakkarainen

Forssan Nyrkkeilijät

Valmentajat: Kari Korhonen, Mergim Shala, Teemu Lindqvist

Ottelut: 38

Meriitit: SM-kulta 2014, SM-hopea 2012, SM-pronssi 2015

Biisi: Major Lazor, Come on to me

Valmentajat: Petri Mäkelä

Ottelut: 70

Meriitit: Nuorten SM-kulta 2016, 2015 ja 2014. Kaksi maaotteotteluedustusta.

Biisi: Iron Maiden, The trooper

Muhammad Abdilrasoon

Tampereen Voimailuseura

Valmentajat: Askar Sarsenbayev

Ottelut: 130

Meriitit: SM-kulta 2018, 2017 ja 2016, Tammer Turnaus kulta 2016, Tammer Turnaus hopea 2018, Nuorten EM 5. 2015, junioreiden MM 6. 2013.

Biisi: -

Ari Nevalainen

Boxing Team Hervanta

Joona Roth

Kajaanin Kuohu

Valmentajat: Matti Häyrinen

Ottelut: 19

Meriitit: -

Biisi: Frederik, Kung Fu taistelee

Valmentajat: Jarmo Eskelinen, Mikko Leskinen

Ottelut: 99

Meriitit: SM-hopea 2018 ja 2006, GeeBee-turnaus (B-lohko) kulta 2018

Biisi: Spice Girls, Wannabe

Miehet 81 kg

Ivan Perälä

Tampereen Voimailuseura

Valmentajat: Askar Sarsenbayev

Ottelut: 20

Meriitit: Jöhvi Box Open kulta 2018​

Biisi: ACDC, Hells Bells

Lasse Kourula

Kemin Into

Valmentajat: Miikka Koskela

 

Ottelut: 28

Meriitit: Nuorten SM-hopea 2017, nuorten SM-pronssi 2018

Biisi: ACDC, Thunderstruck

Topias Vaittinen

Porin NMKY

Valmentajat: Marko Pennanen, Lasse Seppälä

Ottelut: 65

Meriitit: SM-pronssi 2018, Hillerod Box Cup kulta 2015

Biisi: Post Malone, WOW

Joonas Honkaperä

Reisjärven Voima

Valmentajat: Joni Hirviniemi, Aki Pennanen

Ottelut: 13

Meriitit: -

Biisi: Nätti Antti ja rattopojat, Uusi musta

Tom Tuomi

Kankaanpään Nyrkkeilijät

Valmentajat: Veli Koota, Janne Katajisto

 

Ottelut: 6

Meriitit: A-junioreiden SM-pronssi 2017

Biisi: Big Sean, Bounce back

Patrik Broman

Turun Jyry

Valmentajat: Markku Kiili

Ottelut: 12

 

Meriitit: -

 

Biisi: Rammstain, Benzin

Topias Lepo

Borgå Boxing

Valmentajat: Miika Forsström


Ottelut: 40


Meriitit: SM-hopea 2018, SM-pronssi 2017 ja 2018, Olympiakinnas-turnauksen voitto 2018, kaksi maaotteluedusta, joista yksi voitto

Biisi: Hurricanes, Get on

Krzysztof Wojciechowski

Kuortaneen Kunto

Valmentajat: Hannu Sippola, Juha Sippola

 

Ottelumäärä: 30

Meriitit: SM-kulta 2018

 

Biisi: Eminem, Lose Yourself

Ilari Kujala

Kirkkonummen Nyrkkeilykerho

Valmentajat: Amin Asikainen, Joni Turunen, Said Lachi


Ottelut: 81

 

Meriitit: SM-kulta 2015 ja 2018, SM-hopea 2014 ja 2016, A-junioreiden SM-kulta 2013, GeeBee-turnaus hopea 2018, Olympiakarsintojen 5.sija 2016, PM-hopea 2015


Biisi: Elastinen feat. Sami Hedberg, Täytyy jaksaa

Eldrin Barrera

Turun Weikot

Valmentajat: Mikael Puurula

Ottelut: 11

Meriitit: -

Biisi: Spezial Teamz, One Call

Miehet 91 kg

Samuli Oja-Kaukola

Waasa Boxing Club

Valmentajat: Petro Koskimies, Hannu Lindholm

Ottelut: 30

Meriitit: SM-pronssi 2007

Biisi: ACDC, Thunderstruck

Sebastian Kenvin

Ringside Gym

Valmentajat: Jimmy Lawson, Laurent Sari ja Pekka Mäki

Ottelut: 5

Meriitit:

Biisi: Jacob Banks & Avelino, Monster

Krenar Aliu

Kirkkonummen Nyrkkeilykerho

Valmentajat: Amin Asikainen, Joni Turunen, Said Lachi

Ottelut: 116

 

Meriitit: SM-kulta 2018, A-junioreiden SM-kulta 2017 ja 2016, BOXAM kulta 2018, PM-kulta 2016 ja 2017, Nuorten EM-pronssi 2016, EU-mestaruuskilpailut 6. 2018

 

Biisi: Carl Douglas, Kung fu fighting

Miehet +91 kg

Aki Juntunen

Iisalmen Urheilu-Vesat

Valmentajat: Henry Wiik, Aki Pennanen

Ottelut: 18

Meriitit:-

Biisi: ACDC, Thunderstruck

Antti Lehmusvirpi

Waasa Boxing Club

Valmentajat: Petro Koskimies, Hannu Lindholm

Ottelut: 45

Meriitit: SM-kulta 2018 ja 2017, SM-hopea 2016, Tammer Turnaus hopea 2018, Ruotsi-Suomi -maaotteluvoitto, A-nuorten MM-edustus 2016

Biisi: Timo Rautiainen, Lumessakahlaajat

Saku Heikkola

Valkeakosken Haka

Valmentajat: Rene Järvinen

Ottelut: 15

Meriitit: SM-pronssi 2013

Biisi: Dropkick Murphys, Shipping up to Boston

Jose Markki

Jämsän Kisailijat

Valmentajat: Markus Kopponen, Markku Ahokas

Ottelut: 6

Meriitit: 5 voittoa

Biisi: E.N.R.P feat. HURTTA & ROY, Pelko